![](/2014/_DSC0861.jpg)
Пройшов ще один навчальний рік. І на подвір’ї Заставнівської гімназії зібралася вся шкільна родина на Свято останнього дзвоника. Дружба і злагода об’єднує всіх присутніх учнів, батьків, учителів і шановних гостей, які завітали до гімназії.
![](/2014/_DSC0734.jpg)
Від Магістра наук та його асистентів найкращі вітання і нагороди переможцям Всеукраїнських олімпіад і конкурсів. Тривожна мить сьогодні для випускників, адже востаннє для них продзвенить шкільний дзвінок. А поки – напутні слова від перших наставників, дзвоники і незабудки від першокласників.
![](/2014/_DSC0778.jpg)
Квіти, віршовані рядки для батьків, які благословляють своїх дітей на май
...
Читати далі »