День української писемності та мови в Заставнівській гімназії
9 листопада світле свято української писемності та мови зібрало учнівську родину Заставнівської гімназії відбулася загальношкільна лінійка, де учні старших класів декламували поезію про українську мову, твори Т. Шевченка, гуморески. Школярі виконували пісні «Батьківська мова» ,«Україна – це ти», які дружно підтримала і підхопила вся гімназія. Учні мали змогу побачити презентації та відеокліпи. До свята приурочені шкільні газети. Учні 9-11 класів писали радіодиктант.Щира атмосфера запанувала в серці кожної дитини.
...
Читати далі »