Головна » 2014 » Червень » 3 » ВІДКРИТТЯ ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ «СОНЕЧКО»
13:09 ВІДКРИТТЯ ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ «СОНЕЧКО» |
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7176.jpg)
Табір «Сонечко» - це казка!
Дітям тут добро і ласка.
Завітайте всі до нас!
Табір «Сонечко» - це клас!
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7179.jpg)
В сонячний червневий день 01 червня 2014 року урочисто розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку "Сонечко". Діти разом з вихователями зібралися на святкову лінійку.
Начальник табору Василевич Г.М. привітала школярів із закінченням навчального року, познайомили з розпорядком роботи табору, представили вихователів, що протягом 14 днів будуть разом з дітьми проводити спортивні змагання, веселі розважальні ігри, конкурси, вікторини. Всіх присутніх привітала Дівчинка-літо, загадала цікаві загадки, побажала приємного відпочинку. Юні таланти школи танцювали та співали.
Бажаємо веселого відпочинку!
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7180.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7181.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7183.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7184.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7185.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7186.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7187.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7190.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7191.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7194.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7199.jpg)
![](/photo_materials/OBZD/DSCN7201.jpg)
|
Переглядів: 1024 |
Додав: Асенька
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|